AÇI OKULLARI ÖĞRENCİ SORUMLULUK HARİTASI

Açı Okulları, öğrencilerimizin bireysel farklılıklarına uygun olarak akademik gelişimlerini desteklerken aynı zamanda dünyaya olumlu katkıda bulunan, sorumlu, şefkatli ve ilgili bireyler yetiştirmeyi hedefler. Bu amaca ulaşmak için okulumuz öğrencilerinin, farklı kademelerde kazanmalarını beklediğimiz sorumluluklar dağılımını “Açı Okulları Öğrenci Sorumluluk Haritası” dokümanı altında topladık.

Öğrencilerimizin sorumluluk bilincini kazanması ve bu doğrultuda beklenilenleri yerine getirmesi konusunda okul ve velilerimiz arasındaki iş birliği çok önemlidir.

Velilerimizin, öğrencilerimizin evde ve sosyal hayatta sorumluluklarının farkında olması ve bunları yerine getirme konusunda verecekleri destek onların temel yaşam becerilerini geliştirmelerine ve dolayısıyla ileriki yaşamlarında iş etiği güçlü, sorumlu bireyler olmalarına katkıda bulunacaktır.

Aşağıdaki dokümanda; öğrencilerimizin hem okul içinde hem de okul dışında kazanmalarını beklediğimiz sorumluluklar listesinin sınıf bazlı olarak dağılımını bulabilirsiniz. Öğrencimizin bulunduğu sınıf için belirtilen sorumlulukları inceleyerek hayata geçirmesi konusunda verecekleri destek için tüm velilerimize teşekkür ederiz.